Team 2017-2018

Onderbouw

    Claar le Noble

    Leerkracht groep 1

        Jill Stevens

        Leerkracht groep 1/2a

            Annemiek Hoogeveen

            Leerkracht groep 1/2a

                Sue Huijnen

                Leerkracht groep 1/2b

                  Middenbouw

                    Mira Donkers

                    Leerkracht groep 3b en 7

                        Milou Halmans

                        Leerkracht groep 3a

                            Nicole Gerits

                            Leerkracht groep 3b

                                Lèneke van Baal

                                Leerkracht groep 4

                                    Kirsten Goossens

                                    Leerkracht groep 5

                                        Nadine Zinken

                                        Leerkracht groep 4b

                                          Bovenbouw

                                            Mira Donkers

                                            Leerkracht groep 3b en 7

                                                Wendy Kamycki

                                                Leerkracht groep 6

                                                    Debby Helsper

                                                    Leerkracht groep 7

                                                        Tessa Passenier

                                                        Leerkracht groep 8

                                                           

                                                          MT

                                                            Tessa Passenier

                                                            Leerkracht groep 8

                                                              Martijn Somberg

                                                              Directeur

                                                                Kristi Hanssen

                                                                Intern begeleider

                                                                  Ondersteunend

                                                                    Nancy Cremers

                                                                    Leerkracht en ondersteuning

                                                                        Hannie Reneerkens

                                                                        Schoolassistent

                                                                            Annelies Emmerink

                                                                            Vrijwilligster

                                                                              Frank Vaartjes

                                                                              Administratief medewerker / ict-coördinator / website